Archiwum wiadomości

Już w najbliższą środę, 16 marca 2016 roku, o godzinie 18:00 (10:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany czterdziesty dziewiąty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Karma". W przeszłości Sasaki zdecydował się zachować swoją dumę samuraja i oszukał Tendoushuu, w wyniku czego stracił wszystko, co dla niego najcenniejsze. Gdy Gintoki wraz z pozostałymi opierał się swemu przeznaczeniu, nagle wylądowała przed nimi wrona... Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 09.03.2016

Na Wiosennym Festiwalu Gintama 2016 studio produkujące nasze ulubione anime potwierdziło, że trzecia seria potrwa tylko do końca marca tego roku, czyli zamknie się w około 50 odcinkach wraz z sagą „Żegnaj, Shinsengumi”. Biorąc pod uwagę, że kilka dni wcześniej zostało ogłoszone zbliżające się wielkimi krokami zakończenie mangi (więcej tutaj), można śmiało założyć, iż w 2017 roku, gdy studio będzie już miało do dyspozycji cały materiał źródłowy, powstanie również zwieńczenie anime w formie serii telewizyjnej lub też kilku filmów kinowych. Na pocieszenie pod koniec tego roku fani dostaną dwie oavki ekranizujące arc „Eliksir miłosny”. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 08.03.2016

Niestety potwierdziły się przypuszczenia fanów, iż Gintama dobiega końca. W 62. tomie swojej mangi, twórca przygód Yorozuyi, Hideaki Sorachi, potwierdził, że aktualna saga jest przedostatnią i kolejny arc zwieńczy całą historię. Twórca zaznaczył jednak, że nie wie jeszcze, czy jego dzieło zostanie sfinalizowane już w tym roku, czy też przeciągnie się do roku 2017. Zapraszam do opłakiwania. (PS A i tak wszyscy wiemy, że goryla znowu naszła ochota na trollowanie :])

Dodano: 05.03.2016

Już w najbliższą środę, 9 marca 2016 roku, o godzinie 18:00 (10:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany czterdziesty ósmy odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Niedostarczona wiadomość". W środku bitwy Sasaki zaczyna wspominać spotkanie z przeszłości oraz pewną tragiczną noc. Jak powstało Shinsengumi? Niecny plan Sasakiego zrodził niezwykłą więź! Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 02.03.2016

Już w najbliższą środę, 2 marca 2016 roku, o godzinie 18:00 (10:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany czterdziesty siódmy odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Bezpańskie psy". Gintoki wpada na „genialny” plan, jak przebić się przez zasieki wroga i dostać się na wyspę! Rozpoczyna się wielka bitwa. Było trzęsienie ziemi i teraz napięcie będzie już tylko rosło! Yorouzya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 24.02.2016

Już w najbliższą środę, 24 lutego 2016 roku, o godzinie 18:00 (10:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany czterdziesty szósty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Żegnaj, Shinsengumi, część IV. Ucieczka z więzienia". Hijikata i reszta bandy ruszają Kondou na ratunek! Kto stanie im na drodze?! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 17.02.2016

Już w najbliższą środę, 17 lutego 2016 roku, o godzinie 18:00 (10:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany czterdziesty piąty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "To, co zostało zapomniane". Katsura trafia do więzienia, w którym przetrzymywany jest Kondou. W tym samym czasie Hijikata wciąż nie może wyrwać się rozpaczy. Czy zdoła ponownie powstać? Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 10.02.2016

Już w najbliższą środę, 10 lutego 2016 roku, o godzinie 18:00 (10:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany czterdziesty czwarty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Bohaterowie wkraczają na scenę ostatni". Shinsengumi zostaje rozwiązane, a Kondou oraz Matsudaira skazani na śmierć i wrzuceni do więzienia. W tym samym czasie Nobunobu zaczyna swoje krwawe rządy. I gdy wydaje się, że nia ma już żadnej nadziei, na scenę wkraczają bohaterowie... Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 03.02.2016

Już w najbliższą środę, 3 lutego 2016 roku, o godzinie 18:00 (10:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany czterdziesty trzeci odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Dzień, w którym demon uronił łzę", a w nim rozpoczęcie kolejnego wspaniałego arcu - „Żegnaj, Shinsengumi”, który według wielu przewyższa nawet „Zamach na szoguna”! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 27.01.2016

Już w najbliższą środę, 27 stycznia 2016 roku, o godzinie 18:00 (10:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany czterdziesty drugi odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Żegnaj, przyjacielu!", a w nim zwieńczenie sagi „Zamach na szoguna”! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 20.01.2016

Już w najbliższą środę, 20 stycznia 2016 roku, o godzinie 18:00 (10:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany czterdziesty pierwszy odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Wrony kraczące po bitwie". Nagle Takasugiego przebija włócznia zabójcy. Co na polu bitwy robi Boski Posłaniec Yatagarasu, Oboro z Tenshoin Naraku?! Saga „Zamach na szoguna” chyli się ku końcowi! Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 13.01.2016

Już w najbliższą środę, 13 stycznia 2016 roku, o godzinie 18:00 (10:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany czterdziesty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Wrogowie". Gdy Gintoki kontynuuje zażarty bój ze swym zaprzysiężonym wrogiem, Takasugim, wychodzą na jaw wstrząsające fakty z przeszłości Białego Demona. Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 06.01.2016

Do wydania specjalnego 65. oraz 66. tomiku Gintamy, których premiera planowana jest odpowiednio na sierpień i listopad 2016 roku, dołączone zostaną DVD z ekranizacją popularnego i lubianego wątku mangowego, „Eliksir miłości”! Czyżby miało to oznaczać, że manga rzeczywiście chyli się ku końcowi i w aktualnej serii telewizyjnej zostanie zakończona ekranizacja tejże, a pominięte wątki komediowe trafią do sprzedaży właśnie w formie OAV-ek? Choć wiele na to wskazuje, Hideaki-sensei już wielokrotnie nas zaskakiwał, więc i tym razem zapewne znajdzie jakiś zakręcony sposób, by po aktualnych wydarzeniach jak gdyby nigdy nic kontynuować historię swojego najbardziej znanego dzieła. Zapraszam do dyskusji.

Dodano: 06.01.2016

Już za dwa tygodnie w środę, 6 stycznia 2016 roku, o godzinie 18:00 (10:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany trzydziesty dziewiąty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Obrońcy wszystkiego". A w nim Gintoki stanie do piekielnej walki ze swoim odwiecznym rywalem, Shinsuke Takasugim, a Kagura skrzyżuje miecz w zażartym pojedynku ze swoim bratem, Kamuiem! Yorozuya wiecznie żywa! W odcinku zadebiutują nowe utwory przewodnie - piosenkę otwierającą, „Know Know Know”, wykona wszystkim doskonale znany z piątego openingu Gintamy zespół DOES, natomiast utwór kończący, „Acchi Muite”, zaśpiewa kapela Swimmy. Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 23.12.2015

Już w najbliższą środę, 23 grudnia 2015 roku, o godzinie 18:00 (10:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany trzydziesty ósmy odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Ostatnia piątka". Sacchan oraz reszta Oniwabanu dołączają do Zenzou, który dla realizacji planu postawił życie na szali. Gdy Yato atakują wioskę ninja, dochodzi do nieuchronnego starcia. Wraz ze zbliżającym się nowym rokiem historia Gintamy nabiera tempa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 16.12.2015

Już w najbliższą środę, 16 grudnia 2015 roku, o godzinie 18:00 (10:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany trzydziesty siódmy odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Dusza shinobi". Gdy Gintoki, Shinpachi i Kaguya naradzają się z jouninką szkoły Iga, Rappą z klanu Momochi, co dalej począć, na horyzoncie pojawia się flota kosmicznych piratów Harusame. Rozpoczyna się wielka bitwa o wioskę ninja! Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 09.12.2015

[anime] Nowe utwory przewodnie.
Już w styczniu czeka nas premiera nowego openingu oraz endingu Gintamy! Tym samym potwierdzony został kolejny dwunastoodcinkowy sezon trzeciej serii. Piosenkę otwierającą, „Know Know Know”, wykona wszystkim doskonale znany z piątego openingu Gintamy zespół DOES (zdjęcie po lewej), natomiast utwór kończący, „Acchi Muite”, zaśpiewa kapela Swimmy (zdjęcie po prawej).

Dodano: 07.12.2015

Już w najbliższą środę, 9 grudnia 2015 roku, o godzinie 18:00 (10:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany trzydziesty szósty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Wioska ninja". Gdy Sougo ratuje księżniczkę Soyo przed niechybną śmiercią, na jego drodze staje nie kto inny, jak sam Kamui. Rozpoczyna się bitwa na śmierć i życie. Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 02.12.2015

Już w najbliższą środę, 2 grudnia 2015 roku, o godzinie 18:00 (10:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany trzydziesty piąty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Szoguni światła i cienia", w którym rozpocznie się długo oczekiwana, rewelacyjna, jedna z najdłuższych sag Gintamy – „Zamach na szoguna”! Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 25.11.2015

Zapraszam do oglądania odcinka specjalnego z okazji Jump Festy 2015, który jest jednocześnie dużym wprowadzeniem do zbliżającej się sagi „Zamach na szoguna”.

Dodano: 24.11.2015

Już w najbliższą środę, 25 listopada 2015 roku, o godzinie 18:00 (10:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany trzydziesty czwarty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Kuj żelazo i Władcę Ciemności, póki są gorący. Deszcz oleju", w którym zobaczymy historię pewnego kowala oraz wilgotne opowiadanko o deszczu i papierosach z androidem w roli głównej! Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 18.11.2015

Już w najbliższą środę, 18 listopada 2015 roku, o godzinie 18:00 (10:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany trzydziesty trzeci odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Jeden edytor wystarczy. Stalówka typu G jest kapryśna, a typu Maru uparta", a w nim wyboista droga na olimp mangaków duetu Akurogi Musai! Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 11.11.2015

Wraz z dzisiejszym odcinkiem został nadany pierwszy zwiastun przełomowego arcu Gintamy zatytułowanego „Zamach na szoguna”. Zapraszam do oglądania i komentowania tutaj.

Dodano: 11.11.2015

Już w najbliższą środę, 11 listopada 2015 roku, o godzinie 18:00 (10:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany trzydziesty drugi odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Nie należy przeciągać pożegnań". Do leżącej na łożu śmierci członkini Yorozuyi przybywa jej najlepsza przyjaciółka, księżniczka Soyo! I gdy już wydaje się, że Kagura zdoła wybrnąć z kłopotów, które sama sobie zgotowała, do akcji wkracza niezawodny okrutnik, Okito Sougo! Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 04.11.2015

Już drugiego grudnia w anime rozpocznie się długo wyczekiwana przez fanów przełomowa saga „Zamach na szoguna”, której fabuła skupia się na następstwach nieudanej próby zabójstwa głowy państwa. Gdy Edo przestaje być dla Shige Shige bezpieczne, otoczenie brata uroczej księżniczki Soyo podejmuje próbę przetransportowania najważniejszego człowieka w kraju do Kyou. W całym przedsięwzięciu bierze również udział Gintoki, który pełni rolę jednego z sobowtórów. Zapraszam tutaj do komentowania nadchodzącego arcu i spekulacji na temat przewidywanego przez fanów rychłego zakończenia mangi.

Dodano: 03.11.2015

Już w najbliższą środę, 4 listopada 2015 roku, o godzinie 18:00 (10:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany trzydziesty pierwszy odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Olewanie początkowych ustawień świata przedstawionego może słono cię kosztować". „Jest upalny, letni dzień. Podczas wykonywania jednego ze zleceń Kagura pada na ziemię jak rażona. Czy jest jeszcze dla niej ratunek?! Yorozuya wiecznie żywa!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 28.10.2015

Już w najbliższą środę, 28 października 2015 roku, o godzinie 18:00 (10:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany trzydziesty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Afuro i Wilczurro". „Mija miesiąc. Katsura, który już dawno miał porzucić swój plan zniszczenia od środka Shinsengumi, o dziwo jest teraz kapitanem Oddziału Trzeciego! Mało tego, cały oddział specjalny policji Edo ma obowiązek noszenia na głowie afro! Jak popularny rebeliant zdołał do tego doprowadzić? Czy dla Shinsengumi jest jeszcze nadzieja? Yorozuya wiecznie żywa!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 21.10.2015

Już w najbliższą środę, 21 października 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany dwudziesty dziewiąty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Afro życia i śmierci". „Gdy Kotarou Katsura przeniknął do Shinsengumi, w końcu, po ciągnącym się niczym wieczność wyczekiwaniu, pojawił się przed nim kapitan trzeciego oddziału Shinsengumi, Shimaru Saitou! I choćbym kroczył afro doliną, zła się nie ulęknę!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 14.10.2015

Już w najbliższą środę, 14 października 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany dwudziesty ósmy odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Dwie małpy". Sławny złodziej bierze goryla-prześladowcę, Isao Kondou, pod swoje skrzydła, mimo że ten jest gliną! Gdy przechodzi szkolenie na złodzieja, historia przybiera nieoczekiwany obrót! Wychodzi na jaw przeszłość Kondou, z której nawet sam Hijikata nie zdaje sobie sprawy! Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 07.10.2015

Już w najbliższą środę, 7 października 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany dwudziesty siódmy odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Styl przestaje być modny w chwili, gdy ktoś go tak nazywa. Istnieją tylko dwa typy ludzi: ci, którzy wykrzykują na głos nazwy swoich technik, oraz ci, którzy tego nie robią", w którym zadebiutują dwa nowe motywy przewodnie serii – opening, „Beautiful Days”, wykona grupa OKAMOTO'S, natomiast ending, „Gloria's Days”, zaśpiewa zespół Three Lights Down Kings. „Shinpachi udaje się z siostrą na zakupy do dzielnicy mody. Gdy po długich namowach decyduje się kupić również jakiś strój dla siebie, na drodze rodzeństwa staje nie kto inny, jak Gintoki! Co popularny poczochraniec, noszący zawsze to samo kimono, robi w takim miejscu?! Prawda, jak to zwykle w przypadku Gintamy bywa, okaże się szokująco-przezabawna! Yorozuya wiecznie żywa!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 30.09.2015

Już w najbliższą środę, 30 września 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany dwudziesty szósty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Zawsze miej w torbie miejsce na kamienie". Sakamoto po raz kolejny zostaje uprowadzony przez grupę piracką Chidori. Z odsieczą rusza mu wspierana przez Gintokiego pani wicekapitan - Mutsu. Jak piraci przywitają córkę swojego dawnego admirała? A może członkini floty handlowej Kaitenai zdecyduje się na powrót do swojej dawnej załogi? Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 23.09.2015

Już w najbliższą środę, 23 września 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany dwudziesty piąty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Zawsze miej w torbie miejsce na 50 milionów jenów". Poznamy w nim między innymi przeszłość kapitana floty handlowej Kaitentai, Tatsumy Sakamoto! Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 16.09.2015

[anime] Nowy opening i ending na początku października!
Wraz z odcinkiem dwudziestym siódmym zadebiutują nowe utwory przewodnie Gintamy. Piosenkę otwierającą, „Beautiful Days”, wykona grupa OKAMOTO'S (zdjęcie po lewej), natomiast ending zatytułowany „Glorious Days” zaśpiewa zespół Three Lights Down Kings (zdjęcie po prawej).

Dodano: 13.09.2015

Już w najbliższą środę, 16 września 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany dwudziesty czwarty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Yorozuya to ja, Shinsengumi to on". Gdy Gintoki i Hijikata tracą już nadzieję na odzyskanie niezbędnej do powrotu do swoich właściwych ciał cząstki duszy, na scenę wkraczają ich podwładni z Yorozuyi oraz Shinsengumi! Jednak coś jest z nimi nie tak... Co wymyślili genialny, aczkolwiek szalony Gengai oraz jego pomocnica Tama? Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 09.09.2015

Już w najbliższą środę, 9 września 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany dwudziesty trzeci odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Jestem kiepskim przywódcą, podobnie zresztą jak on". Gintoki i Toshirou, którzy zamienili się ciałami, szukają pomocy u genialnego mechanika, Gengaia. Niestety okazuje się, że do odwrócenia operacji przeniesienia dusz brakuje części jaźni przywódcy Yorozuyi! Dwaj liderzy natychmiast ruszają na poszukiwania zdechłego kota, w którego tyłek wlazła owa cząstka. Jednak, jak to zwykle w Gintamie bywa, na ich drodze pojawiają się coraz to bardziej absurdalne przeszkody. Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 02.09.2015

Już w najbliższą środę, 2 września 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany dwudziesty drugi odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "On to łasuch, a ja amator majonezu". Hijikata oraz Gintoki zostają potrąceni przez ciężarówkę. Jednak jakimś cudem unikają śmierci - ba, nie odnoszą nawet żadnych poważniejszych obrażeń. Jest tylko jeden mały, aczkolwiek brzemienny w skutkach problem... Nasi bohaterowie zamieniają się ciałami. Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 26.08.2015

Już w najbliższą środę, 26 sierpnia 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany dwudziesty pierwszy odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Lato Begiramy. Zupełnie bezbarwne lato 2015". Yorozuya opiekuje się księżniczką Soyo, która, by dodać jedzeniu arbuza nieco dramaturgii, postanawia rozbić go z zawiązanymi oczami, co oczywiście kończy się w najmniej przewidywalny sposób. Nie wychodźcie z domów, nadciąga totalny katakli... księżniczka Soyo! Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 19.08.2015

Już w najbliższą środę, 19 sierpnia 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany dwudziesty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Miłość to pułapka na robale". Kondou po raz kolejny dostaje kosza od Otae i zaczyna mścić się za swoje niepowodzenia w miłości na szczęśliwych parach. Przywdziewa maskę karalucha i rusza na festiwalowe łowy! Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 12.08.2015

Już w najbliższą środę, 12 sierpnia 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany dziewiętnasty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Bycie przywódcą to ciężki kawałek chleba". Szogun zostaje uznany za zaginionego, a Gintoki wtrącony do więzienia za rzekome utrudnianie pracy wymiarowi sprawiedliwości. Przekonani, że Biały Demon powrócił i zgładził główną figurę bakufu, patrioci z Joui zaczynają przygotowania do przywrócenia starego porządku świata. Tymczasem w ich szeregach pojawia się nowa postać - mały Szo! Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 05.08.2015

Już w najbliższą środę, 5 sierpnia 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany osiemnasty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Amen". Do Tamy zaczyna zgłaszać się coraz więcej ludzi, którzy chcą się jej zwierzyć i wysłuchać rad miłej kelnerki. Gintoki zamierza wykorzystać popularność dziewczyny-robota i otwiera publiczny, płatny konfesjonał, do którego ze swoimi grzechami zgłaszają się niespodziewani klienci i wychodzą na jaw coraz to bardziej niepokojące sekrety! Yorozuya wiecznie żywa! Odcinek będzie oparty na 412. rozdziale mangi. Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 29.07.2015

Już w najbliższą środę, 29 lipca 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany siedemnasty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Feniks nigdy nie przestaje się odradzać". Madao postanawia zostać zawodowym opowiadaczem historii o duchach i otworzyć swój własny interes, jednak jego ekscesy życiowe dawno się przejadły i nikogo nie przyprawiają już o dreszcze, więc udaje się do Yorozuyi prosić Gina, Shinpachiego oraz Kagurę o pomoc. Rozpoczyna się prawdziwie przerażający seans spirytystyczny, którego lepiej nie oglądać, gdy nikogo nie ma w pobliżu! Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 22.07.2015

Już w najbliższą środę, 22 lipca 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany szesnasty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Żegnaj, shinigami!", w którym zobaczymy zwieńczenie wątku przedstawiającego losy uroczej shinigami! Co tak naprawdę łączy Gintokiego i Asaemon? Jaką mroczną przeszłość skrywa Biały Demon? Gdy Dzień jest bliski porażki z Nocą, Gintoki rzuca się jej na ratunek i szokująca prawda wychodzi na jaw! Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 15.07.2015

Już w najbliższą środę, 15 lipca 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany piętnasty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Człowiek czy demon?". Gdy okazuje się, że Gintoki znajduje się na liście przestępców uratowanych przez byłego Yaemona przed ścięciem, by uniknąć spotkania w ciemnej uliczce z shinigami, musi zgodzić się na warunki przybranego brata Asaemon i ochraniać samozwańczą Śmierć. Jednak czy uda im się uciec przed sadystycznym nosem Sougo?! Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 08.07.2015

[anime] Nowy opening i ending po polsku!
Znalazłem chwilę czasu i przetłumaczyłem na szybko najnowsze piosenki przewodnie z Gintamy - ich polskie wersje możecie znaleźć w odcinku trzynastym. Wydaje mi się, że jak na mnie teksty brzmią bardzo fajnie i naturalnie. Komentujcie, subskryb... wróć, chciałem powiedzieć, bawcie się dobrze!

Dodano: 06.07.2015

Już w najbliższą środę, 8 lipca 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany czternasty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Shinigami dnia i nocy". Miastem Edo wstrząsa seria brutalnych morderstw! Jaki związek z całą sprawą ma Gintoki i jego przeszłość? Rozpoczyna się długo wyczekiwana saga o shinigami!!! Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 01.07.2015

Już w najbliższą środę, 1 lipca 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany trzynasty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Mamy pakują za dużo jedzenia do pudełek śniadaniowych, przez co wszystko zawsze się rozpaćka!". Po tym, jak Gintoki oraz Tsukuyo swoimi wykładami zaszczepili w młodym Seicie miłość do nauki, chłopak zaczął uczęszczać do szkoły przyświątynnej! Czy uda mu się zdobyć przysłowiową setkę przyjaciół? Yorozuya wiecznie żywa! Przypominam również, że od tego odcinka będziemy cieszyć się nowym openingiem oraz endingiem! Utwór otwierający, „Pride Kakumei”, wykona zespół CHiCO with HoneyWorks, natomiast piosenkę zamykającą zatytułowaną „Saigo Made II” zaśpiewa popularna kapela Aqua Timez! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 24.06.2015

Już w najbliższą środę, 24 czerwca 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany dwunasty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "10 — 1 =". Na jaką płeć zdecyduje się Jyuubei? Czy Tenko zdoła wydostać się ze studzienki? Kiedy wróci aktor głosowy Gintokiego, pan Sugita? Odpowiedzi na te pytania już za tydzień, w ostatnim odcinku wątku o zmianie płci! Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 17.06.2015

Już w najbliższą środę, 17 czerwca 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany jedenasty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Gdy tylko zapomnisz o kaloriach, te dają o sobie znać ze zdwojoną siłą". Manko, Kagura Dun i Pachie łączą siły z seksi wersją Shinsengumi i stają do walki z sektą wyznającą boga Dekobokko, która zmieniła płeć wszystkich mieszkańców Kabuki! Jednak jak się później okazuje, kobiety (będące teraz mężczyznami) postanowiły pokazać mężczyznom (będących teraz kobietami), co to znaczy mieć jaja i wzięły sprawy w swoje ręce! Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!
Dodano: 10.06.2015

Już w najbliższą środę, 10 czerwca 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany dziesiąty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "9 + 1 = Jyuubei Yagyuu". Nad Edo pojawia się tajemnicza kula światła, która zmienia płeć mieszkańców miasta Yorozuyi! Jednak nie wszyscy wydają się być tym faktem zszokowani. Gintoki, jakby nigdy nic, zaczyna ochoczo badać swoje nowo nabyte krągłości! W kogo przemienią się Kagura, Shinpachi i Sadaharu? I jak znajdą się w tej nowej sytuacji? Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 03.06.2015

Już w najbliższą środę, 3 czerwca 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany dziewiąty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Faceci z wielkim nozdrzami mają również bujną wyobraźnię. Gdy zaczyna się nowa seria sentai, z początku jej nie akceptujesz, jednak po ostatnim odcinku nie chcesz, by się skończyła". By zachęcić potencjalnych klientów do korzystania z usług Yorozuyi Gincia, trójka głównych bohaterów postanawia stworzyć plakat i wymyślić chwytliwe hasło reklamowe! Postarajcie się nie popłakać do samego końca! Chyba że ze śmiechu... Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 27.05.2015

Już w najbliższą środę, 27 maja 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany ósmy odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "W porównaniu z rajskim życiem pięćdziesiąt lat człowieka na ziemi to jeno marzenia i kupony". Gdy Hijikata kupuje w swoim ulubionym kiosku papierosy, dostaje przy okazji parę losów na loterię, które zostawił jeden z roztargnionych klientów. Negatywnie nastawiony do tego typu atrakcji amator majonezu nie wierzy w wygraną. Twierdzi również, że nie posiada tanich marzeń, które mogłyby zostać spełnione przy pomocy wygranej z loterii. Jednak los płata mu figla i wicedowódca Shinsengumi wygrywa główną nagrodę wynoszącą 300 milionów! Decyduje się zabezpieczyć środki, wznosząc majonezowy pałac, jednak w drodze do banku zauważa, że cały świat obraca się przeciw niemu! Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 20.05.2015

Już w najbliższą środę, 20 maja 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany siódmy odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Na zlotach wracają również wspomnienia, o których wolałbyś zapomnieć". Wojna Youi. Gintoki i jego towarzysze broni zbierają siły po ciężkim boju z armią siogunatu. W oczekiwaniu na posiłki, by nie zwariować, żołnierze potrzebują jakiejś rozrywki. Wtedy przybywa tajemnicza postać ze wsparciem, która proponuje grę „kopnij w puszkę”. A puszką tą okazuje się być... pojemnik po napoju Pokari! Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 13.05.2015

Już w najbliższą środę, 13 maja 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany szósty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Spóźniając się na zjazd, trudno dołączyć do rozmowy". Gintoki dostaje zaproszenie na zlot kombatantów, którzy w Wojnie Joui ramię w ramię stawiali czoła Amanto. Na miejscu okazuje się, że spotkanie zorganizował tajemniczy, piąty towarzysz broni, bohater, którego twarzy nikt nie pamięta - Kurokono Tasuke. Gdy czwórka Patriotów z Joui zaczyna wspominać stare czasy, na jaw wychodzą coraz to nowe, niewygodne fakty. Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 06.05.2015

Skończyłem już tłumaczenie trzeciej oavki Gintamy, można ją obejrzeć tutaj: odcinek specjalny Gintamy 003 „Niekiedy supertechnika jest zbyt potężna, by można było ją opanować”. Jednak uwaga - by seans był pełniejszy, najpierw zalecam zapoznać się z następującymi materiałami: obejrzeć na YouTube teledysk do piosenki „Ring a ding dong” w wykonaniu Kaeli Kimury, przypomnieć sobie, kim był Sawatari z anime Bleach (najstarszy z Bounto) oraz Fukasaku z Naruto (ta mała żaba z brodą, która szkoliła Naruto), a także zapoznać się z poniższym plakatem promującym odcinek. Udanego seansu!

Dodano: 01.05.2015

Już w najbliższą środę, 6 maja 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany piąty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Lustra ukazują zarówno piękno, jak i brzydotę. Nikt nie lubi swoich zdjęć licencyjnych". Ayame wpada na genialny plan, w jaki sposób bez przeszkód obserwować swojego ukochanego i równocześnie być przez niego pożerana wzrokiem. W nocy zakrada się do siedziby Yorouzyi i wstawia do łazienki lustro weneckie, w którym następnie sama się zamyka. Jednak już pierwszego dnia obserwacji nie wytrzymuje. Na jaw wychodzą przerażające sekrety Gina, Kagury i Patsuana, o których nikt nigdy miał się nie dowiedzieć... Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 29.04.2015

Już w najbliższą środę, 29 kwietnia 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany czwarty odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Zamiast wkuwać daty, zapamiętaj ludzi. Możesz ukryć swoje świerszczyki, ale nie ukryjesz swoich ***". Shinpachi otrzymuje od zdesperowanego przyjaciela kolekcję świerszczyków na przechowanie! Jednakże siostra Patsuana również niechętnie patrzy na tego typu gazetki pobudzające krążenie, toteż nasz okularnik prosi Ginpachi-senseia o pomoc w ich ukryciu! Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 22.04.2015

Już w najbliższą środę, 22 kwietnia 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany trzeci odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Miłość inspektora zaczyna się od obserwacji". Szpieg Shinsengumi i miłośnik badmintona, Sagaru Yamazaki, otrzymuje misję obserwowania siedziby Yorozuyi Gincia, który to ma posłużyć do wywabiania i pojmania Katsury oraz jego kompanów. Mijają dni, a nasz leniwy kudłacz nie robi nic poza obijaniem się, toteż Sagaru zaczyna powątpiewać w jakikolwiek sens swojego zadania. Aż w końcu przed pubem Otose zauważa androida Tamę... Czy do serca inspektora również zawita wiosna? Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 15.04.2015

Już w najbliższą środę, 15 kwietnia 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany drugi odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "Nawet pałeczki matsui nie usuną niektórych brudów". Czy naszym dzielnym bohaterom uda się pokonać odwieczne prawa rządzące wszechświatem i naprawić Zegarum Uniwersalum bez poświęcania przyjaciół? A może nasz rozczochrany srebrnowłosy samuraj wpadnie na jakiś inny genialny pomysł? Jak zakończy się ta niezwykła podróż Yurouzyi skaczącej przez czas? Odpowiedzi na te pytanie już w najbliższą środę! Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy!

Dodano: 08.04.2015

Już w najbliższą środę, 8 kwietnia 2015 roku, o godzinie 19:30 (12:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany premierowy odcinek trzeciej serii Gintamy zatytułowany "W najlepszych momentach nigdy nie da się zatrzymać". Gintama wraca po ponad dwóch latach przerwy! Jakie przygody czekają naszych bohaterów? Czy nadal będą bawić nas do łez? Yorozuya wiecznie żywa! Tłumaczeniem zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy zapowiedź nadchodzącej serii, którą można zobaczyć tutaj.

Dodano: 02.04.2015

Gintama to komedia science-fiction studia Sunrise, której akcja rozgrywa się w późnej epoce Edo. Gdy ludzkość zostaje zaatakowana przez kosmitów zwanych Amanto, japońscy samurajowie łączą siły i stają do walki z najeźdźcą. Niestety, zostają zdradzeni przez szoguna, który uświadamiając sobie, jak potężny jest przeciwnik, poddaje mu kraj bez walki. Spisuje z obcymi niesprawiedliwą umowę, która pozwala przybyszom z innej planety swobodnie poruszać się po kraju, a także zakazuje noszenia mieczy, tym samym odbierając dzielnym samurajom możliwość przeciwstawienia się ciemiężcy. Następnie Szogunat staje się marionetką w rękach Amanto. Historia skupia się na losach ekscentrycznego samuraja - Gintokiego Sakaty - który razem z dwójką przyjaciół, Shinpachim oraz Kagurą, prowadzi firmę wykonującą najróżniejsze dziwne zlecenia - Yorozuyę Gincia.Do tej pory wydane zostały dwie serie, trzecia rusza już 8 kwietnia! Najnowsze odcinki anime będzie dla Was tłumaczył należący naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia, Oozora. Polska wersja będzie pojawiać się na stronie w każdą środę w godzinach wieczornych. Serdecznie zapraszamy!

Dodano: 01.04.2015

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, czwarta seria, piąta seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Fairy Tail, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies potocznie zwane ciasteczkami. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można również zablokować ciasteczka w ustawieniach przeglądarki.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.