wróć do wiadomości


[anime] Zakończenie serii i przyszłość.
W dniu dzisiejszym, wraz z odcinkiem dwunastym, „Nadzieja”, zakończona została czwarta seria Gintamy. W odcinku zapowiedziano, że od 2 kwietnia nadawany będzie rerun (ponowna emisja) tejże serii, tyle że z komentarzem aktorów ze zbliżającego się filmu aktorskiego (Kanny Hashimoto, Shuna Oguriego oraz Masakiego Sudy), więc będzie to swego rodzaju materiał reklamowy. Jako że w serii nie pojawią się żadne nowe sceny w porównaniu z Gintamą., nie będziemy ponownie jej tłumaczyć - zamieścimy za to nowy opening („Kyou mo sakura mau akatsuki ni” by CHiCO with HoneyWorks) oraz ending („We Gotta Fight” by XY), które będą dostępne w odpowiednich działach. Niewykluczone, że po zakończeniu tejże ponownej emisji lub też filmu aktorskiego zapowiedziana zostanie ostatnia seria Gintamy ekranizująca ostatni już arc - „Srebrną duszę”. Zapraszam do wracania na stronę i wyczekiwania razem z nami dalszych informacji, a także komentowania.I na koniec standardowo podziękowania dla wszystkich, którzy co tydzień wracali na stronę, by razem z nami cieszyć się kolejnymi odcinkami. Jestem dumny, że mogłem dla Was tłumaczyć tę serię. Spotykamy się ponownie przy kolejnych odsłonach ekranizacji wielkiej Gintamy! Yorozuya wiecznie żywa!

Dodano: 26.03.2017

comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, czwarta seria, piąta seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero Academia, Fairy Tail, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.